1984 Yılından Beri Hizmetinizdeyiz...

HEMEN ARA:
0(322) 351 72 23

Our hearing aids now feature three distinct in-built features for tackling tinnitus, including the groundbreaking Notch Therapy.

Tinnitus’u duymazdan gelin

Signia, kulak çınlaması tedavisinde dünyada bir ilki sunuyor. İşitme cihazlarımız, çığır açan Notch (Çentik) Tedavisi de dahil olmak üzere, kulak çınlaması ile baş etmede üç ayrı özellik sunuyor.

Signia, kulak çınlaması tedavisinde dünyada bir ilki sunuyor. İşitme cihazlarımız, çığır açan Notch (Çentik) Tedavisi de dahil olmak üzere, kulak çınlaması ile baş etmede üç ayrı özellik sunuyor. Signia işitme cihazlarına özgü kanıtlanmış yeni terapi, kulak çınlamasının etkilerini azaltabilir veya tamamen kaybolmasını sağlayabilir. * İşitme cihazlarımız ile, kulak çınlaması artık bir ses olarak algılanmaz.

Kalıcı rahatlık için benzersiz terapiler

Notch Terapisini, başarılı statik gürültü ve okyanus dalgası tinnitus terapi sinyalleri tamamlar. Bunlar kulaktaki sinir bozucu sesleri maskeleyerek çeşitli dalgalı ve statik terapatik sinyallerle örterek çınlama sesinin hakimiyetini ortadan kaldırır.

Okyanus dalgası olarak adlandırılan dalgalanan sinyaller, başlıca kulak çınlaması uzmanı Dr. Pawel Jastreboff ile birlikte geliştirdiğimiz yeni “Kumsal” seçeneğini içeriyor.

Üç strateji, optimum sonuçlar

Her üç terapi ayrı olarak Connexx üzerinden programlanır. İşitme cihazı kullanıcısı, duruma bağlı olarak işlevleri seçebilir ve touchControl akıllı telefon uygulaması (iOS ve Android için) aracılığıyla etkinleştirebilir. Signia’nın kapsamlı tinnitus terapisi ile, kulak çınlamasına karşı mücadelede edebilir, böylece müşterilerinize yeni bir huzur sunabilirsiniz.

Üç adet kulak çınlaması terapisi hakkında daha fazla bilgi uzmanlarımıza başvurun.

* Powers, L., dos Santos, G.M., & Jons, C. (2016, Eylül). Notch Terapisi: Çınlama tedavisine yeni bir yaklaşım. AudiologyOnline, Makale 18365.