1984 Yılından Beri Hizmetinizdeyiz...

HEMEN ARA:
0(322) 351 72 23

Phonak Sky™ Marvel

Her yaş grubundan çocuklara destek olmak için dünyadaki teknolojik yenilikleri çocuklara özel tasarımlarla bir araya getirir.

Çocuk gelişiminin anahtarı

Yakın ilişkiler, çocukların sosyal, duygusal ve bilişsel gelişimi için vazgeçilmezdir1. Sky Marvel, her gün net, zengin ses ve daha fazla kelime ve sohbete erişim sunarak çocukların güçlü bağlar kurmalarını sağlar.

 • Product benefit icon alttext

  Net, zengin ses

  AutoSense Sky OS, dünyada özellikle çocuklar için geliştirilen ilk işletim sistemidir, gürültülü sınıflar ve oyun bahçeleri gibi ortamlarda optimum dinleme deneyimi sağlar.

  ABD, Kanada, İngiltere ve Almanya uygulama mağazalarında bulabilirsiniz

 • Product benefit icon alttext

  Akıllı telefonlara, Roger mikrofonlara ve daha fazlasına bağlantı

  Sky Marvel doğrudan akıllı telefonlara ve Bluetooth® özelliği etkinleştirilmiş diğer cihazlara bağlanarak çocukların konuşma, müzik, televizyon ve çok daha fazlasının keyfini çıkarmalarını sağlar.

 • Product benefit icon alttext

  Şarj edilebilir

  Bu güçlü şarj edilebilir teknoloji, 10 saatlik Roger veya medya ses aktarımı dahil gün boyu işitme sunar.

 • Product benefit icon alttext

  Çocuğa özel tasarım

  Çocuğun aktif yaşamının tüm alanlarında konfor, güvenlik ve sağlamlık için tasarlanmıştır, kurcalamaya karşı korumalıdır.

Renkleri Karıştırın ve Eşleştirin

Sky Marvel, eğlenceli ve canlı tonlardan dikkat çekmeyen ten rengi tonlara kadar çeşitli renklere sahiptir. Çocuklar, kişiliklerine gerçekten uyum sağlayan bir renk kombinasyonu seçerek, işitme cihazlarını güvenle ve keyifle kullanabilirler.

Renklerinizi karıştırın ve eşleştirin

Renkleri deneyin ve Phonak Sky Marvel en sevdiğiniz renk kombinasyonlarında nasıl göründüğünü görün.

İşitme Cihazı Rengi Seçin

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Boynuz Rengi Seçin

 
 
 
 
 
 

Her durum için doğru çözüm

Phonak Sky Marvel, çocuğunuzun işitme kaybının derecesini yansıtan iki modele sahiptir. Bir işitme uzmanı sizin için doğru modeli ve performans seviyesini önerecektir. Farklı özellikler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, bu sayfanın en alt kısmında yer alan broşürleri de inceleyebilirsiniz.